top of page

O mně

Jsem
Marcela Hlaváčková,

koučka osobního a profesního rozvoje. Vítejte na mém webu!

 

Kdo je to vlastně kouč? Pro mě je to především parťák, který vás provede transformativní cestou k vašemu vysněnému  životu, sebevědomí, podnikání, kariéře. Jsem ten, kdo vám pomůže najít řešení vašich problémů a žít šťastný život, ne život plný starostí.

DSC_6632.jpg

Koučink je pro mě životní
poslání a radost

Více než

150

spokojených klientů

Více než

4000

odkoučovaných hodin

Více než

7

let praxe kouče


praxe

2015

Škola koučů Aleše Kaliny:

Stala jsem se certifikovanou koučkou pro práci s Emočními rovnicemi a poradkyní osobního růstu.

2017

Byla jsem supervizorkou ve společnosti Aleš Kalina s.r.o. pro nové kouče a školitelkou metody Emoční rovnice ve škole koučů Aleše Kaliny.

2015–2018

Psala jsem články a točila webináře pro web Ales-kalina.cz. Odpovídala jsem na dotazy v Poradně pro klienty.

13 let jsem se pohybovala ve středním a vyšším managementu (mám zkušenosti z pozice nadřízeného i podřízeného).

17 let jsem budovala vlastní byznys.

7 let se téměř každý den věnuji koučinku metodou Emoční rovnic.

Mé vzdělávání v oblasti osobního rozvoje:

Absolvovala jsem Akademii osobnostního rozvoje Andyho Winsona Mysli, Konaj, Zbohatni,

 

kurz 1. a 2. stupně TKDM (Techniky Kvantového Doteku Matrixu) pod vedením autora techniky Mgr. Pavla Vondráška,

 

kurz 1. a 2. stupně Reiki,

 

školu Egyptská Mystéria I. a II. stupeň od Petra Křížka (jóga, dechová cvičení, meditace, léčení a práce s energií SEICHEM, čakry, harmonizace Meridiánových drah, Mer-Ka-Ba, Mentální programování,  historie planety, cykly času, Hermetismus, energetická očista prostor, Feng-Shui, aj.),

 

mnoho workshopů a přednášek, např. Prokrastinace – Petr Ludwig, Debordelizace Tour – Ivo Toman, Bruce Lipton (Genetik, USA), Mirka Rösslerová (Karma a karmické zákony. Jak sladit podvědomí a vědomí. 5. chyb, které blokují zákon přitažlivosti.), Eva Horte Švánová (Egyptské pozice síly), Anna Hogenová (Odvaha ke štěstí), Dr. Joe Dispenza (Tvoření reality), Zázračná síla pouštění HO´O PONO PONO, a další.

 

Nadále studuji další techniky koučinku a práce s energií, na vlastním seberozvoji pracuji mimo jiné pomocí koučinku s kolegy.

Nebuďte na to sami, jako jsem kdysi byla já

S překonáváním obtížných životních situací mám mnoho zkušeností. Jako dítě jsem byla psychicky i fyzicky týraná, můj otec byl alkoholik. Zažila jsem nedostatek peněz, krizi v manželství, neúspěchy v podnikání, problémy s výchovou syna, který měl všechna myslitelná dys-, hyperaktivitu, poruchu soustředění, a ještě je od přírody rebel nedodržující pravidla.

 

Cítila jsem se osamělá, měla jsem pocit, že nejsem pro ostatní dost dobrá a toužila jsem se zavděčit za každou cenu. Kopance od života i od lidí mě dostaly do stavu, kdy jsem byla nešťastná. Svůj život jsem neměla pod kontrolou.

4500 Emočních rovnic stálo mezi mým dřívějším a současným sebevědomým já

Své problémy jsem více či méně úspěšně řešila seberozvojem, vlastním rozumem i nejrůznějšími terapeutickými technikami, až jsem nakonec objevila metodu Emočních rovnic, kterou jsem si zamilovala. Emoční rovnice jsou naučené programy v našem podvědomí, které zásadním způsobem ovlivňují náš život. Špatně i dobře, ale především bez našeho přičinění. Podrobnější vysvětlení najdete tady: Co jsou to emoční rovnice?

 

Sama jsem se už zbavila zhruba 4500 škodlivých Emočních rovnic a pořád na sobě pracuji. Stala jsem se certifikovanou koučkou pro práci s touto metodou a také vytvořila vlastní efektivní mix koučovacích technik. (Výběr druhu koučinku je vaše volba, vybereme společně podle vaší momentální potřeby.)

Marcela-Hlavackova-postava-28012021.jpeg

Když jsem to zvládla já, vy to zvládnete taky

Dnes se cítím silná, šťastná a vyrovnaná. V koučování jsem se našla. Žiji v 28 let trvajícím láskyplném manželství, mám vyřešený vztah s matkou, jsem obklopena laskavými a inspirujícími lidmi. A můj syn je šťastný mladý muž, který svůj život staví na pevných základech, rozvíjí vlastní byznys a od nás s manželem odpozoroval přátelský přístup ke svému okolí a chuť do života.

 

Splnila jsem si sny. Vybudovala jsem postupně dvě úspěšné firmy – designérské studio a promo agenturu, které jsem následně prodala. Zažila jsem velké úspěchy i neúspěchy, vím, že podnikání není snadné a nikdo vám nic nedá zadarmo. Díky tomu vám dokáži pomoci rozjet nebo nakopnout byznys správným směrem.

 

Mám bohaté zkušenosti také ze středního a vyššího managementu, marketingu a produkce. Pokud vás vaše práce nenaplňuje, stresuje a vyčerpává, zjistíme proč a najdeme řešení. Buď se do práce znovu zamilujete, nebo vám pomohu najít si lepší místo.

 

Už za pár týdnů můžete být blíž životu, který jste si vždy přáli.

Problémy, které společně vyřešíme:

Nejste spokojeni sami se sebou:

 • Máte nízké sebevědomí, trpíte pocitem nedostatečnosti.

 • Bojíte se projevit, stát si za svým názorem, často přemýšlíte o tom, co si o vás ostatní myslí.

 • Nelíbíte se sami sobě a když vás vaše okolí pochválí nebo ocení, jste z toho překvapení a v rozpacích.

 • Odmítáte výzvy a raději děláte věci, na které „stačíte“. Ty vás ale nenaplňují, nebaví, nebo dokonce štvou.

Vaše vztahy vás nedělají šťastnými, spíš naopak:

 • Prošli jste si nebo právě procházíte zraňujícím rozvodem či rozchodem.

 • Zasáhla vás ztráta blízkého člověka.

 • Nemůžete si najít takového partnera, jakého chcete.

 • Máte pocit, že narážíte neustále na stejný typ partnerů – nevyzrálé, manipulativní, nekompatibilní.

 • Zkrátka takové, se kterými jste nespokojení. Nemůžete najít společnou řeč se svými blízkými.

 • Cítíte se osaměle, máte pocit, že na vás ostatním nezáleží a že máte málo skutečných přátel.

 • Máte problém s navazováním nových vztahů. Při konverzaci se často cítíte trapně nebo nesví.

 • Ve vašem partnerském vztahu vidíte místo pro zlepšení, chcete žít v harmonii.

Ve vaší kariéře je
problém:

 • Prokrastinujete, chcete zlepšit své pracovní výkony, pracovat efektivněji.

 • Jste ve stresu, neustále na vás leží tíha zodpovědnosti jako balvan, který vám brání v odpočinku.

 • Máte málo volného času na dělání věcí, které vás opravdu baví.

 • Každý pracovní den se budíte s odporem a žijete jen o víkendech.

 • Práce vás nenaplňuje, nedává vám smysl, cítíte se nedocenění.

 • Máte špatné pracovní vztahy, s kolegy se vám nepracuje dobře.

 • Začíná se o vás pokoušet syndrom vyhoření.

 • Chcete práci změnit nebo marně čekáte na lepší pracovní podmínky.

Podnikání nejde podle plánu:

 • Máte spoustu nápadů a vizí, ale nevíte, kde začít, bojíte se do toho pustit.

 • Neustále posouváte na časové ose věčné „až“. Podnikání vám připomíná boj o přežití.

 • Nemáte čas se nadechnout, máte pocit, že se vám všechno sype pod rukama.

 • Obklopujete se špatnými lidmi, vaši zaměstnanci nepracují podle vašich představ.

 • Firma nevydělává a vy nevíte, co děláte špatně.

 • Chcete svůj byznys přesměrovat nebo rozvíjet, ale stagnujete.

Alena

Krásný den paní Marcelko, zasílám Vám pár řádků na doporučení na koučink, tak to vidím já 🙂 Cítím vděčnost a satisfakci za koučink, protože: mi změnil život mi pomohl odstranit strachy zlepšil mi pohled na sebe, na manžela, na rodinu, přátelé, na klienti a ostatní lidi naučil mne s lehkostí a radostí přijímat nové příležitosti ukázal mi, že život je příliš krátký na to, abych se stresovala a zabývala problémy ostatních lidí mne naplnil vědomím, že mohu mít cokoliv budu chtít jsem díky němu znovuobjevila věci a koníčky, které mě dělají šťastnou mám více času na sebe a své sebepoznávání. Nejlepší investice, kterou můžete na tomto světě dát je investovat do sebe. Nemožné dokáže ten, který bude ochoten proto něco udělat.

Eliška

Na koučink k paní Hlaváčkové jsem se přihlásila ve složité životní situaci. Tehdy jsem měla v hlavě spousty otázek proč se staly určité události v mém životě a jak se s nimi vypořádat?Situace mi připadala bezvýchodná. S paní Marcelkou jsme vše rozebraly, pomohla mi získat na jisté věci jiný úhel pohledu a zapracovat na sobě, změnit v sobě staré nastavení. Od té doby dostal můj život naprosto jiný a pozitivní směr! Vřele doporučuji všem kteří chcete na sobě zapracovat, rozvíjet se a být šťastní!

Petr H.

Ačkoliv se to nezdá, osobní koučka Marcelka mi neuvěřitelně pomohla a nastartovala můj život na tu správnou kolej, na kterou jsem sám nedokázal najít cestu. Mohu jen doporučit. Kdo váhá, není potřeba, je to profesionálka na svém místě. Hezký den :-)

Jakub

“Bloudil jsem ve slepých uličkách.“ Veškeré pracovní epizody měly stejný scénář, po krátké době skončili, negativně. Nechápal jsem proč, nechápal jsem, co dělám špatně. Cesty, kterými jsem šel nebyly správné. Marcelka my pomohla odhalit mé poslání, definovat tu pravou cestu, a bdít nad tím, abych se na ní držel. Metodou emočních rovnic jsme vyčistili mysl od škodlivých procesů a myšlenek. Nastavili mozek aby pracoval v můj prospěch a plnil mé poslání. Vše pak začalo postupně fungovat. Věci, lidé a vše okolo se začalo měnit. Nyní je mou denní realitou to, o čem bych před koučinkem jen snil. Kolikrát jen žasnu a těžko se mi věří, že se to opravdu děje. 

Gradient

Pomohu Vám rozebrat příčiny toho co se Vám v životě právě děje. Nastavit zpětnou vazbu Vaší situace. Najít možná řešení, z nichž Vy sami si vyberete to nejlepší pro Vás. Budeme společně pracovat na tom, aby se Váš problém postupně lepšil až úplně vyřešil. A hlavně nikdy se už neopakoval.

bottom of page