O mně

Jmenuji se

Marcela Hlaváčková

Pomohu Vám rozebrat příčiny toho co se Vám v životě právě děje. Nastavit zpětnou vazbu Vaší situace. Najít možná řešení, z nichž Vy sami si vyberete to nejlepší pro Vás. Budeme společně pracovat na tom, aby se Váš problém postupně lepšil až úplně vyřešil. 

Koučink je pro mě životním posláním

Více než

183

spokojených klientů

Více než

3 500

odkoučovaných hodin

Více než

6

let praxe kouče

Mé zkušenosti v koučinku:

od května 2015

Certifikovaný kouč pro práci s Emočními rovnicemi a poradce osobního růstu

od březen 2018

Supervizor ve společnosti Aleš Kalina s.r.o. pro nové kouče

květen 2018

Školitel ve škole koučů Aleše Kaliny

2015 -2018

Odpovědi na dotazy v Poradně pro klienty

Psaní článků a natáčení webinářů pro web ales-kalina.cz

2015-2018

Studium dalších technik koučinku a práce s energií

Denní koučink s klienty

Vlastní seberozvoj pomocí koučinků s kolegy

Vzdělávání v oblasti osobního rozvoje:

květen 2017

Workshop zaměřený na osobní rozvoj

 

září 2017

Intuitivní psaní, Praha

 

září 2017

Cesta k Mastrovství 1, Chorvatsko

 

prosinec 2017

Cesta k Mastrovství 2, Seychely

 

leden 2018

Workshop pro klienty

 

2017-2018

Koučinkové zóny Pardubice, Praha – Festival Evolution, aj.

 

2017

Akademie osobnostního rozvoje Andyho Winsona

 

září, listopad 2017

Kurz TKDM 1 a 2 stupeň, Mgr. Pavel Vondrášek


únor 2017

Workshop a přednáška na téma Prokrastinace, Petr Ludwig

 

2017

Deborderalizace Tour, Ivo Toman

Mé praktické zkušenosti v jednotlivých oblastech:

V podnikatelském prostředí:

Dělám, co mě baví a přitom vydělávám peníze. Ve velmi krátkém čase jsem od základů vybudovala dvě různé, dobře prosperující společnosti, se zaměřením na prestižní klienty v daném oboru.

 

První společnost – designerské studio, prodej nábytků a doplňků. Realizace interiérů bytů, domů, kanceláří. Design mě zajímal snad odjakživa a tak vybudování designerského studia bylo jen logickým vyústěním hobby v živnost. Druhá společnost – promo agentura. Realizace promo akcí se zaměřením na národní a nadnárodní společnosti. Něco adrenalinu a spousta zábavy za velmi slušné peníze.

 

Současnost - pomáhám rozvíjet podnikání svým klientům. Společně firmy od základů budujeme anebo „nakopáváme“, rozvíjíme či přesměrováváme. Mým cílem jsou rozvinuté, fungující a prosperující společnosti mých klientů. A daří se nám.

V zaměstnaneckém poměru

Podnikání předcházelo sbírání zkušeností. Praxi jsem získala na pozicích ve středním a vyšším managementu, v marketingu a produkci. Co jsem se opravdu naučila? Nadchnout tým pro společný cíl, nacházet silné stránky jednotlivců a tím posílit celý týmový duch. Motivovat a vést i méně úspěšný tým k zdárnému zvládnutí cíle.

Marcela-Hlavackova-postava-28012021.jpeg

V oblasti posilování sebevědomí

Sama na sobě jsem si vyzkoušela žít, myslet, rozhodovat se a konat bez nitky sebevědomí, předem jsem se stavěla do role poraženého. Veškeré úsilí, vůle a práce byli k ničemu, protože jsem ve správnou chvíli neuměla říci TO podstatné, NE, lidem co mi škodili. Nyní naprosto přesně vidím ten rozdíl v kvalitě výsledku, zjednodušení cesty k mým cílům a snadnějšímu naplnění, když si stojím za svým a sama za sebou.

 

Pocházím z prostředí rozvrácené rodiny, nedostatečného naplnění lásky a týrání. A to jak, fyzického tak psychického. Šrámy a modřiny na těle se rychle zahojily. S těmi na mém sebevědomí už to bylo těžší a dlouhodobější – hledala jsem různé cesty. Vyzkoušela jsem spousty technik, absolvovala mnoho kurzů (Regrese, Reiky, Hlubinné terapie, aj.). Až před 3 roky se mi podařilo najít techniku, která vybuduje sebevědomí – krok po kroku – a na vždy. Je to technika Emočních rovnic, jejíž autor je jeden z nejlepších koučů Aleš Kalina.

Alena

Krásný den paní Marcelko, zasílám Vám pár řádků na doporučení na koučink, tak to vidím já 🙂 Cítím vděčnost a satisfakci za koučink, protože: mi změnil život mi pomohl odstranit strachy zlepšil mi pohled na sebe, na manžela, na rodinu, přátelé, na klienti a ostatní lidi naučil mne s lehkostí a radostí přijímat nové příležitosti ukázal mi, že život je příliš krátký na to, abych se stresovala a zabývala problémy ostatních lidí mne naplnil vědomím, že mohu mít cokoliv budu chtít jsem díky němu znovuobjevila věci a koníčky, které mě dělají šťastnou mám více času na sebe a své sebepoznávání. Nejlepší investice, kterou můžete na tomto světě dát je investovat do sebe. Nemožné dokáže ten, který bude ochoten proto něco udělat.

Eliška

Na koučink k paní Hlaváčkové jsem se přihlásila ve složité životní situaci. Tehdy jsem měla v hlavě spousty otázek proč se staly určité události v mém životě a jak se s nimi vypořádat?Situace mi připadala bezvýchodná. S paní Marcelkou jsme vše rozebraly, pomohla mi získat na jisté věci jiný úhel pohledu a zapracovat na sobě, změnit v sobě staré nastavení. Od té doby dostal můj život naprosto jiný a pozitivní směr! Vřele doporučuji všem kteří chcete na sobě zapracovat, rozvíjet se a být šťastní!

Petr H.

Ačkoliv se to nezdá, osobní koučka Marcelka mi neuvěřitelně pomohla a nastartovala můj život na tu správnou kolej, na kterou jsem sám nedokázal najít cestu. Mohu jen doporučit. Kdo váhá, není potřeba, je to profesionálka na svém místě. Hezký den :-)

Jakub

“Bloudil jsem ve slepých uličkách.“ Veškeré pracovní epizody měly stejný scénář, po krátké době skončili, negativně. Nechápal jsem proč, nechápal jsem, co dělám špatně. Cesty, kterými jsem šel nebyly správné. Marcelka my pomohla odhalit mé poslání, definovat tu pravou cestu, a bdít nad tím, abych se na ní držel. Metodou emočních rovnic jsme vyčistili mysl od škodlivých procesů a myšlenek. Nastavili mozek aby pracoval v můj prospěch a plnil mé poslání. Vše pak začalo postupně fungovat. Věci, lidé a vše okolo se začalo měnit. Nyní je mou denní realitou to, o čem bych před koučinkem jen snil. Kolikrát jen žasnu a těžko se mi věří, že se to opravdu děje. 

Gradient

Pomohu Vám rozebrat příčiny toho co se Vám v životě právě děje. Nastavit zpětnou vazbu Vaší situace. Najít možná řešení, z nichž Vy sami si vyberete to nejlepší pro Vás. Budeme společně pracovat na tom, aby se Váš problém postupně lepšil až úplně vyřešil. A hlavně nikdy se už neopakoval.

Napište mi teď hned

Děkujeme za odeslání formuláře! Budu vás kontaktovat do 24 hodin.