top of page

Naplňující práce - úspěch - peníze

Jsi na pracovním rozcestníku nebo tvá firma stagnuje, prokrastinuješ nebo si vyhořel, potřebuješ nový vítr do podnikání.

 

Nedaří se ti vydělat potřebné finanční prostředky nebo je neudržíš “v peněžence”, tvůj pracovní cíl se ti zdá nedosažitelný.

Marcela Hlaváčková - terapeut, emoční kouč, energetický mentor, práce s energií
pozadi web ref web.png

Je na čase zjistit, co ti brání vidět možnosti
svého úspěchu.

Postupně si dokážeš nastavit své cíle. Budeš si umět určit správné priority v podnikání
nebo zaměstnání. Uvědomíš si, jaké cesty k tvému úspěchu směřují, jak dosáhnout vyššího ohodnocení a být spokojen. Budeš budovat svá pracovní přání, potkávat správné kontakty. Budeš umět hospodařit
s penězi. 

Naučíš se stanovit si cíl a první krok k němu, rozložit si ho do časové osy a přizpůsobit se aktuálním situacím, které tě na cestě za naplněním potkají. Naučíš se, jak využít CHYB, průšvihů a špatných výsledků k dosažení toho, co chceš.

Úspěch a peníze jsou vedlejším produktem toho, že děláš práci, co tě naplňuje.

Náš cíl

Věříš si na vyšší pozice

a nové výzvy

Jdeš za projekty, které tě baví

Potkáváš nové, inspirativní lidi a nápady

Máš kreativitu, radost z práce

i peníze 

Umíš si říct o víc peněz

Víš, jak vybalancovat příjmy

a výdaje

Srovnáš si své cíle a priority

Umíš si správně definovat cíle a cesty, a jak jich dosáhnout

Své chyby a špatné zkušenosti umíš využít k dosažení cílů 

Můj příběh za hledáním naplňující práce

Vyzkoušela jsem si, jaké to je mít vizi, postavit firmu a pak o ni přijít. Řekla jsem si, už nikdy více. Začala jsem u sebe a vyplatilo se mi to. 


Pocházím z chudých poměrů. Matka byla samoživitelka. Aby nás uživila, měla tři zaměstnání. Nedostávala jsem kapesné, byla jsem ekonomicky plně závislá jen na matce. Už jako malá jsem chodila na sběr šípku a jiných bylin, a tím si přivydělávala. Jakmile jsem měla možnost brigády, využila jsem ji. S penězi jsem ale neuměla hospodařit.
 

Moje první podnikatelské zkušenosti jsem si zažila v roce 1996. První samostatný projekt v oblasti bytového designu jsem rozjela v roce 2002. Po určitém čase jsem do firmy zapojila společnici. Myslela jsem si, že je to správná cesta. Časem se ukázalo, že nebyla! Moje idea se zhmotnila, obchodovala jsem, realizovala jeden interiér za druhým. Vydělávala jsem víc a víc, ale nehlídala si své peníze. O velkou část finančních prostředků jsem přišla v souvislosti s mým rozhodnutím “ve dvou se to lépe táhne”. 

 

Nepoučila jsem se! Stejný scénář jsme zažila ještě jednou. Opět jsem vybudovala novou firmu, opět jsem si vzala novou společnici do byznysu. Nová firma - eventová agentura pro nadnárodní společnosti, skvěle šlapala a následoval opakující se negativní scénář se společnicí. Po druhém pádu z výšky rozjetého byznysu jsem si řekla "dost"! Začala jsem přemýšlet, PROČ se mi opakuje stejný scénář. PROČ jsem "tak hodná holka", co neumí společnici říci NE!


Začala jsem u sebe, pracovat na svém rozvoji, pídit se po příčinách mých špatných zkušeností. Dokázala jsem to. Dnes mám fungující podnikání, má práce mě více než baví – miluji ji. A když mám chuť, zapojuji se do dalších projektů.


Svým klientům jsem pomohla vybudovat, přetvořit či “nakopnout” mnoho byznysů v různých sférách podnikání. Úspěšně zvládli přechod ze zaměstnání do byznysu a obráceně. 

Marcela Hlaváčková - terapeut, emoční kouč, energetický mentor, práce s energií
pozadi web ref web.png

Mentorink a koučink je v délce

60 minut/1.500,-Kč

90 minut/2.250,- Kč

Četnost konzultací a délka práce na sobě je dle potřeby a stavu problému co řešíte.
Vše si společně upřesníme na první konzultaci.

Kontaktujte mě a objednejte se

Děkujeme za odeslání formuláře! Budu vás kontaktovat do 24 hodin.

bottom of page