turisté

Kdo jsou mí klienti?

Moji klienti jsou lidé, jako jste Vy.

Ilona

Pí. M. Hlaváčkovou, jsem našla na internetu, ve chvíli, kdy jsem si uvědomila, že si nedokáži zorganizovat život. Nevědě jsem, co mám v životě dělat, nevěřila jsem si. Rozhodla jsem se, že takto žít již nechci a že je čas s tím něco dělat, pracovat na sobě. Pí. Hlaváčkovou mohu doporučit, protože má profesionální přístup. Byla jsem spokojena s její pomocí. Příjemně se mi s ní pracovalo. Koučink mě posunul dopředu a zvýšil mi sebevědomí.

Jitka

Přiznám se, že jsem člověk, který moc nevyhledává pomoc nějakých terapeutů a koučů, a donedávna jsem byla přesvědčená, že nejlépe si pomohu jen a jen sama tím, že si srovnám logicky věci v hlavě. Ale přišel moment, kdy jsem byla opravdu zoufalá ze své situace v práci a nevěděla si rady s komunikací se svým šéfem. Dokonce jsem přemýšlela nad výpovědí, i když mne práce velmi bavila. V tu dobu jsem se potkala s Marcelou Hlaváčkovou a řekla si, že její koučink přece jen vyzkouším, protože metoda Aleše Kaliny mi přišla poměrně zajímavá a mému mozku pochopitelná. Již po několika sezeních jsem se cítila o mnoho lépe a podařilo se mi náročné období v práci ustát a být nad věcí. 

Lída

K Marcele jsem začala chodit v době své osobní krize. Nebavila mě práce, osobní vztahy taky nic moc. Byla jsem ze všeho příliš vyčerpaná. Nejsem zrovna důvěřivý člověk, ale Marcela si získala mou důvěru hned po prvním sezení. Kouč se pro mě stal rádcem, přítelem, který vás vyslechne, nesoudí, poradí a hlavně pomůže. Spolupráce s Marcelou mě pomohla zdokonalit se v profesním životě a zlepšit můj osobní život. Díky jejímu koučinku se mnohé v mém životě změnilo k lepšímu. Velké díky Marcelo!

Jakub

“Bloudil jsem ve slepých uličkách.“ Veškeré pracovní epizody měly stejný scénář, po krátké době skončili, negativně. Nechápal jsem proč, nechápal jsem, co dělám špatně. Cesty, kterými jsem šel nebyly správné. Marcelka my pomohla odhalit mé poslání, definovat tu pravou cestu, a bdít nad tím, abych se na ní držel. Metodou emočních rovnic jsme vyčistili mysl od škodlivých procesů a myšlenek. Nastavili mozek aby pracoval v můj prospěch a plnil mé poslání. Vše pak začalo postupně fungovat. Věci, lidé a vše okolo se začalo měnit. Nyní je mou denní realitou to, o čem bych před koučinkem jen snil. Kolikrát jen žasnu a těžko se mi věří, že se to opravdu děje. 

Více referencí naleznete na mém profilu kouče metody Emočních rovnic Aleše Kaliny

Nechte se inspirovat jejich příběhy a jejich cestou za splněním snů.

Koučink jim:

...dal odvahu udělat první krok

....pomáhá jim na jejich cestě ke změně

....je jejich jízdenkou k životu, ve kterém si plní své sny, seberealizují se a naplňují svá životní poslání

 

Podívejte se na weby mých klientů

Valerian

Fotograf

Gradient

Honza

Díky koučinku s paní Hlaváčkovou jsem si dokázal poskládat priority pro růst mého byznysu.

Petr

Spojení byznysu a koučinku je geniální spojení, které se propojuje a je velmi důležité, takže za mě super !

Gradient

Kamil

Každý konec je novým začátkem.

 

Kamil měl dobře placenou práci v korporátu. Jezdil na dovolené a měl dostatek volného času na své koníčky. Přesto pociťoval ve svém životě určité prázdno, chyběl mu pocit seberealizace a výhled do budoucnosti. Chtěl svůj život vzít do vlastních rukou.

 

Díky své odvaze a později koučinku se rozběhl po své cestě úspěchu a pracovního naplnění. O prvním začátku napsal knihu.

 

O tom druhém začátku - knihu právě píše :-).

Daniela

Na začátku nebylo nic, jen touha dělat radost tím co umí a tisíce otázek bez odpovědí. Dokážu to? Uživí mě to? Bude se lidem líbit? Mít z nuly na začátku, během dvou měsíců salon s obchůdkem pro radost, je skutečnost.

 

Myslíte, že to nejde? Ale ano, paní Daniela je krásná a milá dáma na svém "pravém" místě. Každý den vymýšlí čím potěší své zákaznice. A ty se moc rády vracejí do krásného prostředí s profesionálními službami.

 

A co za tím stálo? Velká odvaha, chuť  jít za svým snem a pár hodin koučinku metodou Emočních rovnic.

Gradient

Alena

Studentské období může být tím nejkrásnějším časem na který se nezapomíná, ale také nejvíce stresujícím obdobím, kdy se člověk snaží dostát očekávání okolí a je na něj vyvíjen tlak, který může být k neunesení.

 

Emoční rovnice nám pomohly nejen zvládnout státnice, promoci, ale hlavně najít v sobě odvahu na vybudování vlastní firmy v oblasti účetnictví, vytvořit si doplňkovou činnost navlékání korálků pro radost a následná svatba byla už jen pomyslnou třešničkou na dortu. 

 

A co bylo na začátku? Emoční rovnice, které nám pomohly odhalit životní brzdy a překážky, které si sami stavíme.

Gradient

Pomohu Vám rozebrat příčiny toho co se Vám v životě právě děje. Nastavit zpětnou vazbu Vaší situace. Najít možná řešení, z nichž Vy sami si vyberete to nejlepší pro Vás. Budeme společně pracovat na tom, aby se Váš problém postupně lepšil až úplně vyřešil. A hlavně nikdy se už neopakoval.

Napište mi teď hned

Děkujeme za odeslání formuláře! Budu vás kontaktovat do 24 hodin.