top of page

Kdo jsou moji klienti?

Moji klienti jsou lidé, jako jste Vy.

Peter V

„S Marcelkou jsem se poprvé setkal před 2,5 rokem na semináři, kde jsem si právě s ní mohl vyzkoušet, jak takový koučink probíhá. Dodnes se smějeme tomu, jak jsem jí řekl, že já nemám s ničím problém a chci si to jen vyzkoušet. Už za měsíc jsem jí psal, že jestli bychom se mohli setkat. Jelikož jsme od sebe vzdáleni přes 300 km, Marcelka navrhla naše první setkání online přes Skype. Od té doby míváme taková online setkání z pohodlí domova pravidelně až dodnes a stále máme co řešit a zlepšovat. Marcelka mi velmi pomohla hlavně v oblasti práce, peněz, vztahů a zdraví. Jsem za Tebe Marcelko vděčný a doporučuji, aby lidé vyzkoušeli koučink s Tebou. Protože tím zjistí, že je spousta věcí v životě, které dokážou dělat jinak a lépe.“

pozadi web ref web.png

Lenka

Marcelku Hlaváčkovou jsem poznala před 3,5 lety na semináři. Toto setkání pro mě bylo zásadním impulzem pro změnu, kterou jsem velice potřebovala. V té době jsem nebyla ,,paní svého času“, což mě velice stresovalo. Nestíhala jsem nic z toho, co jsem chtěla stíhat a neměla čas na to, co by mě naplňovalo a bavilo. A nevěděla jsem proč. Dnes už vím, že to nebylo pouze tím, že bych si čas nedokázala zorganizovat, ale spíše tím, že jsem si ho dobrovolně nechala řídit někým jiným. Myslela jsem totiž na všechny ostatní a až poté sama na sebe. Na to, co chtějí ostatní a až poté na to, co chci já. Během celé řady koučinků s Marcelkou jsem přicházela také na nové a nové ,,brzdy“, které jsem v sobě měla a nevěděla o nich, a které též souvisely s tím, že jsem nebyla spokojená. V současné době je vše jinak:-). Mohu říci, že se můj život díky Marcelce změnil k lepšímu v mnoha ohledech. Posunul se jiným směrem a je plný nezapomenutelných zážitků a krásných chvil. Zažívám situace a dělám věci, o kterých se mi dříve ani nesnilo. Jsem nyní nejen ,,paní svého času“, ale také ,,paní svého života“ (což je pro mě ještě důležitější:-)). Zjištění, že se člověk opravdu může změnit, pokud chce, je pro mě velice povznášející. A s Marcelkou vás ta změna dokonce i baví. Ona je totiž člověk, který vás naplní pocitem, že nikdy není vše ztracené a že vždy existuje cesta, která vás vyvede z toho špatného a přivede k tomu dobrému. Jsem nesmírně ráda, že ji znám :-). Setkání s ní doporučuji všem, kteří se chtějí ze života radovat :-).

Ilona

Pí. M. Hlaváčkovou, jsem našla na internetu, ve chvíli, kdy jsem si uvědomila, že si nedokáži zorganizovat život. Nevědě jsem, co mám v životě dělat, nevěřila jsem si. Rozhodla jsem se, že takto žít již nechci a že je čas s tím něco dělat, pracovat na sobě. Pí. Hlaváčkovou mohu doporučit, protože má profesionální přístup. Byla jsem spokojena s její pomocí. Příjemně se mi s ní pracovalo. Koučink mě posunul dopředu a zvýšil mi sebevědomí.

Jitka

Přiznám se, že jsem člověk, který moc nevyhledává pomoc nějakých terapeutů a koučů, a donedávna jsem byla přesvědčená, že nejlépe si pomohu jen a jen sama tím, že si srovnám logicky věci v hlavě. Ale přišel moment, kdy jsem byla opravdu zoufalá ze své situace v práci a nevěděla si rady s komunikací se svým šéfem. Dokonce jsem přemýšlela nad výpovědí, i když mne práce velmi bavila. V tu dobu jsem se potkala s Marcelou Hlaváčkovou a řekla si, že její koučink přece jen vyzkouším,protože Mix koučinkových metod mi přišel poměrně zajímavý a mému mozku pochopitelný. Již po několika sezeních jsem se cítila o mnoho lépe a podařilo se mi náročné období v práci ustát a být nad věcí. 

Lída

K Marcele jsem začala chodit v době své osobní krize. Nebavila mě práce, osobní vztahy taky nic moc. Byla jsem ze všeho příliš vyčerpaná. Nejsem zrovna důvěřivý člověk, ale Marcela si získala mou důvěru hned po prvním sezení. Kouč se pro mě stal rádcem, přítelem, který vás vyslechne, nesoudí, poradí a hlavně pomůže. Spolupráce s Marcelou mě pomohla zdokonalit se v profesním životě a zlepšit můj osobní život. Díky jejímu koučinku se mnohé v mém životě změnilo k lepšímu. Velké díky Marcelo!

Jakub

“Bloudil jsem ve slepých uličkách.“ Veškeré pracovní epizody měly stejný scénář, po krátké době skončili, negativně. Nechápal jsem proč, nechápal jsem, co dělám špatně. Cesty, kterými jsem šel nebyly správné. Marcelka my pomohla odhalit mé poslání, definovat tu pravou cestu, a bdít nad tím, abych se na ní držel. Koučinkem jsme vyčistili mysl od škodlivých procesů a myšlenek. Nastavili mozek aby pracoval v můj prospěch a plnil mé poslání. Vše pak začalo postupně fungovat. Věci, lidé a vše okolo se začalo měnit. Nyní je mou denní realitou to, o čem bych před koučinkem jen snil. Kolikrát jen žasnu a těžko se mi věří, že se to opravdu děje. 

Micheela

Chtěla bych všem, kdo chtějí žít šťastný a spokojený život bez břemen minulosti a nezdravých vztahů k ostatním i k sobě samým, moc doporučit úžasnou ženu, moji koučku Marcelu Hlaváčkovou. V mnohém mi změnila život a pomohla mi uzdravit nespočet oblastí v mém životě - vztah k druhým i sama k sobě, k práci, ke svým potřebám, starostem i radostem. Je to člověk na svém místě, u kterého najdete empatii, podporu, oporu i nadšení a lásku ke své práci a klientům. Odvádí úžasnou práci, která lidem mění životy. Jsem ji neskutečně vděčná, že mě dlouhou dobu provázela na mé nelehké cestě. Pomohla mi v těch nejtěžších chvílích a vždycky tu pro mě byla, a to i nad rámec své práce. Nebojte se na sobě pracovat, je to sice dlouhá a trnitá cesta, ale to vzácné a sladké ovoce, které na jejím konci sklidíte, to za to opravdu stojí a nikdo vám ho nevezme.

Nechte se inspirovat jejich příběhy a jejich cestou za životem ve štěstí, lásce a pohodě.

klienti

Podívejte se na weby mých klientů

Gradient

Štěpán

Koučink mi rozšířil úhel pohledu a ukázal jiné možnosti v byznys světě i osobním životě. Zvýšil mi "tah na branku" a zvýšil sebevědomí.

Petr

Spojení byznysu a koučinku je geniální spojení, které se propojuje a je velmi důležité, takže za mě super !

pozadi web ref web.png

Valerian

Fotograf

Honza

Díky koučinku s paní Hlaváčkovou jsem si dokázal poskládat priority pro růst mého byznysu.

Gradient

Alena

Studentské období může být tím nejkrásnějším časem na který se nezapomíná, ale také nejvíce stresujícím obdobím, kdy se člověk snaží dostát očekávání okolí a je na něj vyvíjen tlak, který může být k neunesení.

 

Emoční rovnice nám pomohly nejen zvládnout státnice, promoci, ale hlavně najít v sobě odvahu na vybudování vlastní firmy v oblasti účetnictví, vytvořit si doplňkovou činnost navlékání korálků pro radost a následná svatba byla už jen pomyslnou třešničkou na dortu. 

 

A co bylo na začátku? Emoční rovnice, které nám pomohly odhalit životní brzdy a překážky, které si sami stavíme.

Kamil

Každý konec je novým začátkem.

 

Kamil měl dobře placenou práci v korporátu. Jezdil na dovolené a měl dostatek volného času na své koníčky. Přesto pociťoval ve svém životě určité prázdno, chyběl mu pocit seberealizace a výhled do budoucnosti. Chtěl svůj život vzít do vlastních rukou.

 

Díky své odvaze a později koučinku se rozběhl po své cestě úspěchu a pracovního naplnění. O prvním začátku napsal knihu.

 

O tom druhém začátku - knihu právě píše :-).

Gradient

Pomohu Vám rozebrat příčiny toho co se Vám v životě právě děje. Nastavit zpětnou vazbu Vaší situace. Najít možná řešení, z nichž Vy sami si vyberete to nejlepší pro Vás. Budeme společně pracovat na tom, aby se Váš problém postupně lepšil až úplně vyřešil. A hlavně nikdy se už neopakoval.

bottom of page