top of page

Můj příběh

Nebuďte na to sami, jako jsem kdysi byla já..
 

S překonáváním obtížných životních situací mám mnoho zkušeností. 

 

Jako dítě jsem byla psychicky i fyzicky týraná, můj otec byl alkoholik. Zažila jsem nedostatek peněz, krizi v manželství, neúspěchy v podnikání, problémy při výchově syna, který měl všechna myslitelná dys-, hyperaktivitu, poruchu soustředění, a ještě je od přírody rebel nedodržující pravidla. V mém životě jsem potkávala lidi, co mi neprospívali, ale naopak mě zašlapávali a přivlastňovali si mé výsledky. A já nic neudělala, nebránila jsem TO, co bylo mé. Neuměla jsem to, nevěděla jsem jak na to, a navíc jsem se bála, co kdyby se rozzlobili a potrestali mě (jako v dětství mamka). 

 

Cítila jsem se osamělá, měla jsem pocit, že nejsem pro ostatní dost dobrá a toužila jsem se zavděčit za každou cenu. Kopance od života i od lidí mě dostaly do stavu, kdy jsem byla nešťastná. Svůj život jsem neměla pod kontrolou a už vůbec jsem si ho neužívala. 
 

Ale chtěla jsem! Chtěla jsem žít šťastný život.

 

Své problémy jsem řešila seberozvojem a různými terapeutickými technikami. Prošla jsem si osobním koučinkem u Lucie Königové, absolvovala jsem Školu koučů Aleše Kaliny a také jeho osobní koučink zaměřený na přeprogramování mozku. 

 

K mému novému a šťastnému životu jsem ušla cestu, kde jsem si musela uvědomit co dělám špatně, kde přemýšlím tak, že mě to vede do zkázy, a ne k úspěchu. Naučené a převzaté návyky a myšlenky mám z mého domova, kde rozhodně nebyla láska, štěstí a hojnost. 
 

Zvládla jsem to a zvládnete to i vy. Pomohu vám, podám vám pomocnou ruku a budu stát při vás. Pokud budete chtít a začnete na sobě pracovat, dostanete se tam, kde chcete být.

V současné době mám moc krásný život a jsem za něj velmi šťastná. Kdyby se mě někdo zeptal, jestli bych znovu šla cestou osobní rozvoje, odpověděla bych jednoznačně ANO. Protože ta psychická úleva, to, že se vám daří, to že máte kolem sebe fajn lidi, za to opravdu stojí. 

 

Mám vše o čem jsem, v mém ne moc šťastném dětství a fakt těžké dospělosti, ani nesnila. Práci (koučink) co miluji, partnera, se kterým máme skvělý a láskyplný vztah (jsme spolu již 30 let a stále mě umí rozesmát), přátelé co mě mají rádi takovou jaká jsem a jednají čestně, přízeň, podporu a lásku svého syna a jeho rodiny. 

 

Splnila jsem si i byznys sny a naplnila své ambice (vybudovala jsem postupně dvě úspěšné firmy – designérské studio a promo agenturu). 

 

Řekla bych, že jsem toho osobně prožila opravdu hodně. A co jsem neprožila já osobně, prožívám se svými klienty. Jejich starosti, bolesti a pak i radosti. 

 

Na základě svých zkušeností, vzdělání, praxi a dovednostem jsem vytvořila vlastní efektivní systém koučinku s názvem Mix koučovacích technik.  Proč mix – protože každý z nás je originál a každý potřebujeme jiný přístup a jinou techniku práce sám se sebou.

 

Pokud budete stateční, budete chtít změnit svůj život, jsem tu pro vás a bude mi ctí a radostí být vaším průvodcem, přítelem a oporou na této cestě. 

 

Marcela

pozadi web ref web.png

Doba a cena našeho setkání

60 minut/1.500,-Kč

90 minut/2.250,- Kč

Četnost konzultací a délka práce na sobě je dle potřeby a stavu problému co řešíte.
Vše si společně upřesníme na první konzultaci.

Těším se na Vás
Chci se setkat

Děkujeme za odeslání formuláře! Budu vás kontaktovat do 24 hodin.

bottom of page