top of page

Harmonické vztahy

Partner: Cítíš se osaměle, nemůžeš najít toho správného partnera, narážíš na stejný nevyhovující typ, se současným partnerem si nerozumíš, hádáte se.

 

Šéf: Nevěříš si před šéfem, šéf s tebou manipuluje, nejde ti prosadit se v týmu, neumíš si říct o lepší práci a ohodnocení.

 

Lidé okolo mě: Tvůj vztah charakterizují slova “nerozumíme si, dělám pro druhého vše

a nedostávám skoro nic, nemají mě rádi”, trpíš pocitem nedostatečnosti pro své okolí.

pozadi web ref web.png

Je načase udělat změnu. Navedu tě na správnou cestu
k sebepoznání. Tvé nové “já” přitáhne jen ty správné vztahy.

Vaše komunikace ve vztazích se postupně stane přirozenou a vědomou, vzájemně se budete umět poslouchat a ocenit. Uvědomíš si, proč a pro jaké hodnoty s tebou ten druhý je. Najdeš důvěru
jak v sebe, tak v partnera. Vzájemně se budete podporovat, oceňovat. Tvé vztahy budou šťastnější. Získáš lepší odhad na lidi. Zlepší se ti komunikace. Obklopíš se kolegy, kteří vidí tvé silné stránky, umí tě ohodnotit a pochválit. Budeš pracovat v emocích kreativity, tvořivosti.

Náš cíl

Víš, jaké hodnoty máš

a co chceš

Pro své okolí "záříš”

Přitáhneš si do života

ty správné lidi

S partnerem máte

společnou řeč

Ve vztahu se podporujete

a oceňujete

Nebojíš se komunikovat se šéfem a s kolegy

Věříš si a umíš si prosadit

své požadavky

Kolegové tě umí ohodnotit

a pochválit

Já a harmonické vztahy

Jsem tady pro vás. Vím, proč jsem vztahy nezvládala. A vím, proč mi nyní fungují.


Dnes mám harmonický a láskyplný vztah s partnerem, šťastnou rodinu, skvělého sebevědomého syna a úžasné lidi jako přátelé.


S překonáváním obtížných životních situací mám mnoho zkušeností. Můj vztah s matkou nebyl od počátku správně nastavený. Zažila jsem fyzické i psychické týrání. Neměla jsem se ráda, obviňovala jsem se. Nezažila jsem jako dítě lásku, podporu, komunikaci. Rozvod rodičů, absence otce v rodině a nevlastní otec hráli klíčovou roli v mém vývoji. Když si vzpomenu na pocity z dětství, vybavuje se mi strach o přežití a strach z trestů. 

Ani s ostatními dětmi jsem neměla čisté přátelství. Nepřijímaly mě do kolektivu, byla jsem osamělá. To se odráželo v mé potřebě bezmezně se zalíbit, především autoritám - učitelům a v dospělosti i nadřízeným, kamarádům. Upřednostňovala jsem druhé před sebou.

 

Neuměla jsem žít v partnerském vztahu. I když jsem si našla správného muže, nešlo mi s ním komunikovat a vztah jsme si zbourali. Naštěstí pro nás měl být tento seskok z výšky poučením a osud nás svedl dohromady ještě jednou. Další epizodou bylo burcující dospívání našeho syna. Byla to lekce životem.

 

Dnes jsem již 30 let v trvajícím láskyplném manželství, mám vyřešený vztah s matkou, jsem obklopena laskavými a inspirujícími lidmi.

 

Já jsem musela hledat, zkoušet a kličkovat. Jsou ale i přímé cesty

k spokojeným vztahům. Koučink a mentoring mi otevřel oči.

DSC_6632.jpg
bottom of page