Marcela Hlavackova web 05072020 - 5.jpg

PARŤÁK DO PODNIKÁNÍ

V podnikání nemůžete čekat, až bouřka přejde, je nutné naučit se tančit v dešti. Steve Jobs.

Jak začít podnikat rychle a bez zbytečných chyb.

Rádi byste začali podnikat, ale nejste si jistí, co Vás čeká a zda to zvládnete?

 

Možná Vám chybí zkušenosti a možná dostatečně nevěříte ve svůj nápad anebo máte jen nízké sebevědomí. Postavit se na vlastní nohy je určitě skvělé rozhodnutí, jen musíte vědět jak na to, na co si dát pozor, co je podstatné a co můžete klidně přesunout na druhou kolej.

 

Krok za krokem spolu projdeme nelehkým začátkem podnikání. Najdeme silné stránky Vašeho byznysu a ty budeme společně podporovat a rozvíjet. Váš úspěch budeme stavět na pevných základech a spolu s ním poroste i Vaše sebejistota, že všechno zvládnete.

 

A když se dostaví pochybnosti o sobě samém, když Vás rozkolísá finanční nejistota, pomohu Vám postavit se znovu pevně na nohy a jít dál.

 

Podnikám, ale nic není tak, jak jsem si představoval.

Pracujete od rána do večera, práci si nosíte domů, a přesto nic nestíháte? Chybí Vám počáteční kreativita a nadšení? Z oblíbených činností se staly povinnosti.

 

Vaším společníkem se stal syndrom vyhoření. Rozpadá se Vám kolektiv, nemůžete najít loajální zaměstnance, nebo Váš tým nemá potřebné výsledky? Po počátečním boomu nastává propad a Vy marně hledáte motivaci pro sebe i svůj tým? Stal se z Vašeho společníka zaměstnanec, který se jen veze? Odešel Váš společník s Vaším know how, Vaší databází nebo penězi?

 

Dal jste důvěru nesprávnému člověku a teď hledáte cestu jak z toho ven? Společně se naučíme jak vybírat vhodné zaměstnance, kolegy, jak sestavit efektivní tým. Povíme si, jak předejít syndromu vyhoření, jak si stanovit priority a rozdělit odpovědnost. Jsou chvíle, kdy stačí jen najít jiný úhel pohledu, novou motivaci nebo pozitivně nakopnout. Kdykoliv budete potřebovat vlít sílu do žil, budu připravená najít s Vámi tu správnou cestu.

Marcela Hlavackova web 05072020 - 2.jpg

V podnikání nemůžete čekat, až bouřka přejde, je nutné naučit se tančit v dešti.

Steve Jobs

V květnu tohoto roku jsem končila práci v jednom salonu a nevěděla co dál. Cítila jsem velkou nejistotu, jestli si brzy najdu nové místo a jestli budu mít dostatek klientek?

 

Řekla jsem si, že něco dělám špatně, když se mi v pracovním životě nedaří, tak jak bych chtěla a stále se mi opakují podobné situace. Moje touha to změnit mě dovedla k Marcele.

 

Již po několika sezení - koučincích s Marcelou jsem otevřela obchod s kosmetikou a salon krásy, o jakem jsem dlouho snila. Společně jsme naplánovali kdy je vhodný jaký krok mého podnikání, tak aby se mi byznys rozvíjel, ale zároveň jsem vše stihla, ufinancovala a z dané situace vytěžila maximum pro další posun.

 

Práce sama na sobě se mi vyplatila a teď konečně žiji svůj sen.

 

Daniela

Gradient

Pomohu Vám rozebrat příčiny toho co se Vám v životě právě děje. Nastavit zpětnou vazbu Vaší situace. Najít možná řešení, z nichž Vy sami si vyberete to nejlepší pro Vás. Budeme společně pracovat na tom, aby se Váš problém postupně lepšil až úplně vyřešil. A hlavně nikdy se už neopakoval.

Napište mi teď hned
Marcela Hlavackova - logo.png

Sledujte mě na sociálních sítích

  • Facebook
  • LinkedIn Sociální Icon
  • Instagram

Budova společnosti PPP

Masarykovo náměstí 1544

530 02 Pardubice

Telefon: +420 777 213 246

Email: hlavackova.marcela1@seznam.cz

Skype účet: Hlavackova.marcela1

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now