top of page
Pracovní schůzka

Parťák do podnikání

V podnikání nemůžete čekat, až bouřka přejde, je nutné naučit se tančit v dešti. Steve Jobs.

Jak začít podnikat rychle a bez zbytečných chyb.

Rádi byste začali podnikat, ale nejste si jistí, co Vás čeká a zda to zvládnete?

 

Možná Vám chybí zkušenosti a možná dostatečně nevěříte ve svůj nápad anebo máte jen nízké sebevědomí. Postavit se na vlastní nohy je určitě skvělé rozhodnutí, jen musíte vědět jak na to, na co si dát pozor, co je podstatné a co můžete klidně přesunout na druhou kolej.

Krok za krokem spolu projdeme nelehkým začátkem podnikání. Najdeme silné stránky Vašeho byznysu a ty budeme společně podporovat a rozvíjet. Váš úspěch budeme stavět na pevných základech a spolu s ním poroste i Vaše sebejistota, že všechno zvládnete.

 

A když se dostaví pochybnosti o sobě samém, když Vás rozkolísá finanční nejistota, pomohu Vám postavit se znovu pevně na nohy a jít dál.

DSC_6619.jpg

Pavel D.

Paní Hlaváčková, ještě jednou děkuji za váš koučink. Využil jsem jej hlavně proto, že máte zaměření na podnikání. Je vidět, že vás koučink opravdu baví a vaše otázky směřují k jádru problému. Nikdy jsem se ani chvilku nenudil a bylo potřeba být neustále koncentrovaný. Děkuji a přeji mnoho úspěchů.

info

Podnikám, ale nic není tak, jak jsem si představoval.

Pracujete od rána do večera, práci si nosíte domů, a přesto nic nestíháte? Chybí Vám počáteční kreativita a nadšení? Z oblíbených činností se staly povinnosti.

 

Vaším společníkem se stal syndrom vyhoření. Rozpadá se Vám kolektiv, nemůžete najít loajální zaměstnance, nebo Váš tým nemá potřebné výsledky? Po počátečním boomu nastává propad a Vy marně hledáte motivaci pro sebe i svůj tým? Stal se z Vašeho společníka zaměstnanec, který se jen veze? Odešel Váš společník s Vaším know how, Vaší databází nebo penězi?

 

Dal jste důvěru nesprávnému člověku a teď hledáte cestu jak z toho ven? Společně se naučíme jak vybírat vhodné zaměstnance, kolegy, jak sestavit efektivní tým. Povíme si, jak předejít syndromu vyhoření, jak si stanovit priority a rozdělit odpovědnost. Jsou chvíle, kdy stačí jen najít jiný úhel pohledu, novou motivaci nebo pozitivně nakopnout. Kdykoliv budete potřebovat vlít sílu do žil, budu připravená najít s Vámi tu správnou cestu.

Marcela Hlavackova web 05072020 - 2.jpg

“Úspěch není konečný, neúspěch není fatální: odvaha pokračovat je to, co se počítá.”

Winston S. Churchill

Honza

S paní Hlaváčkovou jsem začal spolupracovat zhruba před rokem a za ten rok mě pomohla "vyžehlit" hodně aspektu mého života. At už pracovní, finanční, ale i vztahy s mymi nejblizsimi. Zpocatku jsem mel obavy jak poznam vysledky, jak je merit a jestli by se ty veci v mem zivote staly i tak. Je to hodne tezke vycislit (napr o 30% vyssi prijem behem 12ti mesicu) - ale muzu s jistotou ze to co se odehralo za posledni rok je z velke casti i jeji zasluha.

 

Vysledky budou pro kazdou osobu jine, kazdy mame jinou startovaci caru - tady jsou moje vysledky: mam o 50% vyssi prijem (a stale roste kazdy mesic), mam vice casu na rodinu, diky tomu se i zlepsily vztahy v rodine, prace co delam me neskutecne bavi - delam to stejne co poslednich par let, ale stacilo zmenit par aspektu a ta prace pro me ani neni praci - do prace se chodim bavit. A vim ze tohle je jenom zacatek a kazdy mesic se posouvame dal a dal. Moc dekuju!

 

Zpocaku jsem mel obavy jestli koucovani na dalku (pres Skype) nebude nejak omezujici. Ale pani Hlavackova je naprosty profesional a i pres ten skype dokaze z hlasu a z jednani cloveka i ty nejmensi detaily (ktere jsou nekdy velmi dulezite). Pokud mate v zivote nejake aspekty ktere byste chteli zlepsit, nevahejte. Je to jedna z nejlepsich investic co muzete udelat - investice do sebe.

Gradient

Pomohu Vám rozebrat příčiny toho co se Vám v životě právě děje. Nastavit zpětnou vazbu Vaší situace. Najít možná řešení, z nichž Vy sami si vyberete to nejlepší pro Vás. Budeme společně pracovat na tom, aby se Váš problém postupně lepšil až úplně vyřešil. A hlavně nikdy se už neopakoval.

bottom of page