Marcela Hlavackova web 05072020 - 3.jpg

Jak koučink funguje?

  1. První schůzka bude vypadat jako pohodové posezení, na kterém se vzájemně „oťukáme“. Zjistíte, jestli je vám se mnou příjemně a já zase zjistím, čeho chcete v životě dosáhnout a vymyslím, jak na to půjdeme.

  2. Vytvoříme plán, díky kterému si ujasníte, jakým směrem se v životě chcete vydat a jak nechat to, co vás brzdí, za vámi.

  3. Postupnými kroky budeme vaše vize měnit v realitu. Získáte sebevědomí, radost ze života, začnete si plnit své vztahové, kariérní nebo podnikatelské sny.

Vyberte si svůj koučink

Anebo mi napište a vybereme spolu tu pravou koučovací metodu, která vám změní život.

JAKÉ MÁTE MOŽNOSTI?

OSOBNÍ KOUČINK

mixem koučovacích technik

Koučovací mix je mou jedinečnou kombinací technik čerpajících z Emočních rovnic, kvantové terapie, reiki, regresní terapie, klasického koučinku a psychologických principů.

 

Je kombinací toho, co se během let mé praxe osvědčilo a od základů změnilo desítky životů k lepšímu. Mix namíchám tak, aby fungovat právě pro vás. Díky tomu bude vaše cesta za lepším životem příjemná a efektivní.

Marcela Hlavackova web 05072020 - 4.jpg

Cena za 1 sezení (60 min.)

1500 Kč

 

OSOBNÍ KOUČINK

metodou EMOČNÍCH ROVNIC

Metoda Emočních rovnic je léty prověřená metoda práce s podvědomými programy v lidském mozku sestavená Alešem Kalinou. Již 6 let patřím mezi jediných 30 profesionálů v Česku, kteří ji ovládají. Pomocí Emočních rovnic spolu ve vašem mozku najdeme programy, které vás trápí a blokují, a nahradíme je tak, abyste konečně žili svobodný a radostný život.

dlazdice-emocni-rovnice2-fialova.png

Cena za 1 sezení (120 minut)

3000 KČ

PRAKTICKÁ POMOC

S metodou EMOČNÍCH ROVNIC

Začetli jste se do bestselleru Aleše Kaliny Emoční rovnice, ale praxe vám dělá potíže? Chcete se ujistit, že jedinečnou metodu aplikujete správně a procvičit si ji? Vybrali jste si správnou cestu a byla by škoda se na ní zaseknout. Vy sami díky ní můžete změnit úplně vše. Ráda vám s transformací vašeho života pomohu. Jednotlivé kroky metody vám ráda vysvětlím a procvičím je s vámi. Vy se díky tomu posunete dál směrem k vašim cílům.

MOCKUP-KNIHA_Emocni-rovnice.png

Cena za 1 sezení (70 minut)

3000 KČ

KOUČINKOVÝ PROGRAM

PRO ŽENY 51+

Když ne teď, tak kdy? Kdy začnete myslet na sebe, budete si dělat radost, nabydete sebevědomí a budete jednoduše šťastná? Právě teď je čas začít si plnit sny a žít naplno a podle sebe. Pojďte se mnou do uceleného programu, který nastartuje vaši nejlepší životní etapu. Mým cílem je, abyste si uvědomily, jak skvělé jste a co všechno dokážete.

DSC_6686.jpg

Cena: 3 sezení / 200 minut:

5000 KČ

(Platbu lze rozdělit na jednotlivá sezení.)

Gradient

„Nízké sebevědomí? Bolestné vztahy? Úmorné zaměstnání? Málo peněz? Řekněte mi, co vás trápí, a já vám řeknu, že nemusí. Společně najdeme způsob, jak váš život naplnit radostí.“

Napište mi teď hned

Děkujeme za odeslání formuláře! Budu vás kontaktovat do 24 hodin.