Moji klienti

Moji klienti jsou lidé, jako jste Vy. Nechte se inspirovat jejich příběhy a jejich cestou za splněním snů.

Koučink jim:

....dal odvahu udělat první krok

....pomáhá jim na jejich cestě ke změně

....je jejich jízdenkou k životu, ve kterém si plní své sny, seberealizují se a naplňují svá životní poslání

Studentské období může být tím nejkrásnějším časem na který se nezapomíná, ale také nejvíce stresujícím obdobím, kdy se člověk snaží dostát očekávání okolí a je na něj vyvíjen tlak, který může být k neunesení. Emoční rovnice nám pomohly nejen zvládnout státnice, promoci, ale hlavně najít v sobě odvahu na vybudování vlastní firmy v oblasti účetnictví, vytvořit si doplňkovou činnost navlékání korálků pro radost a následná svatba byla už jen pomyslnou třešničkou na dortu.  A co bylo na začátku? Emoční rovnice, které nám pomohly odhalit životní brzdy a překážky, které si sami stavíme.

 

Dárek pro radost: www.darproradost.cz

 

 

 

 

 

 

Každý konec je novým začátkem.

Kamil měl dobře placenou práci v korporátu. Jezdil na dovolené a měl dostatek volného času na své koníčky. Přesto pociťoval ve svém životě určité prázdno, chyběl mu pocit seberealizace a výhled do budoucnosti. Chtěl svůj život vzít do vlastních rukou. Díky své odvaze a později koučinku se rozběhl po své cestě úspěchu a pracovního naplnění. O prvním začátku napsal knihu. O tom druhém začátku - knihu právě píše :-).

 

Skvělá káva a milá obsluha: www.cafeneratov.cz

Pár velmi dobrých rad o podnikání: www.jak-otevrit-kavarnu.cz

 

 

 

 

 

 

Na začátku nebylo nic, jen touha dělat radost tím co umí a tisíce otázek bez odpovědí. Dokážu to? Uživí mě to? Bude se lidem líbit? Mít z nuly na začátku, během dvou měsíců salon s obchůdkem pro radost, je skutečnost. Myslíte, že to nejde? Ale ano, paní Daniela je krásná a milá dáma na svém "pravém" místě. Každý den vymýšlí čím potěší své zákaznice. A ty se moc rády vracejí do krásného prostředí s profesionálními službami. A co za tím stálo? Velká odvaha, chuť  jít za svým snem a pár hodin koučinku metodou Emočních rovnic.

www.krasnyobchudek.cz

IMG_0314a.jpg
cover-COLOUR-FRAME-01-kopie-461x669.jpg
sl2-1130x420.jpg
1.jpeg
5.jpeg
7.jpeg

Reference

Vážená a milá paní Hlaváčková,

za dobu, kdy Vás znám a měl jsem tu čest Vás poznat se můj život docela změnil. Tolik positivních rad, které mě změnili život a náhled na vše okolo jsem dosud od nikoho nedostal. Komunikace s Vámi v rámci ER byla to co jsem potřeboval. Přineslo mě to víc sebevědomí a nadhledu na vše co se okolo mě děje. A nemám vůbec žádný problém to předávat dál a tímto motivovat lidi okolo sebe. Zrovna včera jsem se potkla po druhé v životě s člověkem, který tak trochu nahlíží na okolní svět jako já a hodně jsme se shodli. S kolegou, s kterým teď spolupracuji je to něco podobného. Nejdřív mě nevěří, ale když si to potvrdí, tak to najednou kouká.

Díky práci s Vámi jsem víc positivní a beru si na všem to dobré. Nedovolím, aby se mnou lidi manipulovali anebo s mojí rodinou.

Musím se Vám svěřit s dnešním čerstvým zážitkem, který bych raději neopakoval. Jel jsem MHD v HK a najednou se spolucestujícímu udělalo špatně a já musel zasáhnout, protože řidič nemohl vystoupit od volantu. Vůbec jsem nepřemýšlel co a jak, ale chtěl jsem pomoci. Ani jsem nezaregistroval, jestli v autobuse byl ještě někdo. Nikdo mě nechtěl a nebo nemohl pomoci. Nakonec volal záchranku a po předání „pacienta“ jsem byl na sebe moc pyšný. Kladl jsem si i otázku, zdali bych to takto zvládl i např. před cca 2 roky. Nevím.

Tak že na závěr VELKÉ DÍKY VÁM A ER. Skutečně to funguje, ale je potřeba pro to něco udělat a hlavně se zamyslet sám nad sebou.

Věřím, že se brzy uvidíme a budeme si sdělovat nové positivní informace.

Vyplatí se to.

S přáním krásného jara a ještě krásnějšího léta

R. D.

Hned při první schůzce s paní Marcelou jsem získala pocit, že právě ona je tou pravou osobou, která je schopná mi pomoci se zorientovat a nasměrovat v mém budoucím životě. Je velmi přátelská, otevřená a profesionální, vždy bylo patrné, že se mi snaží být co nejvíce nápomocná a díky ní se mi podařilo utřídit si spoustu věcí a jít si za tím, co opravdu chci a začít si více věřit a naučit se mít ráda samu sebe takovou, jaká jsem. Velmi si vážím toho, že právě ona je mou osobní koučkou!

Lucie K.

K Marcele jsem začala chodit v době své osobní krize. Nebavila mě práce, osobní vztahy taky nic moc. Byla jsem ze všeho příliš vyčerpaná.

Nejsem zrovna důvěřivý člověk, ale Marcela si získala mou důvěru hned po prvním sezení.

Kouč se pro mě stal rádcem, přítelem, který vás vyslechne, nesoudí, poradí a hlavně pomůže.

Spolupráce s Marcelou mě pomohla zdokonalit se v profesním životě a zlepšit můj osobní život. Díky jejímu koučinku se mnohé v mém životě změnilo k lepšímu.

Velké díky Marcelo!

Lída

Další reference klientů naleznete zde:  https://ales-kalina.cz/koucove/marcela-hlavackova/

​© 2018 Marcela Hlaváčková - Česko

Kouč profesního a osobního rozvoje Pardubice

  • w-facebook
  • Šedý LinkedIn Icon
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now